Umiestnenie, tvar a veľkosť výrezov a otvorov vyzobrazené na fotografiách obalov sa od Vášho telefónu môžu líšiť. Po výbere modelu Vašho telefónu Vám bude zaslaný obal priamo pre Váš model.

Pánske Hodinky

Naše luxusné hodinky vám ukážu neobyčajné spojenie medzi eleganciou a extravaganciou v nádherných kombináciách farieb a materiálov, ktoré oslnia vás aj vaše okolie. Veríme, že si z našej ponuky hodiniek vyberiete.
 
Luxria II
 
4
27 1427
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom

 • Black&White Hodinky
  Ihneď k odoslaniu

  Elegantné čierne pánske hodinky so strieborným púzdrom a bielym ciferníkom sa hodia na každú udalosť kde je vyžadovaná elegancia a vkus. Obľúbite si ich.

  Pôvodne: €15,99
  Ušetríte: €11 (–69 %)

  €4,99
 • Double Titan Hodinky
  Ihneď k odoslaniu

  Masívne pánske hodinky v striebornej farbe s dvoma nezávislými ciferníkmi pôsobia jedinečne a pokiaľ radi cestujete sú pre vás ideálne vďaka duálnemu času.

  Pôvodne: €29,99
  Ušetríte: €20 (–67 %)

  €9,99
 • Fashion Black Hodinky
  Ihneď k odoslaniu

  Jedinečné čierne pánske hodinky, ktoré si Vás získaju svojim jedinečným dizajnom ciferníku. Kombináciu čierneho ciferníku so svetlo krémovými ručičkami si určite zamilujete.

  Pôvodne: €14,99
  Ušetríte: €8 (–53 %)

  €6,99
 • Fashion White Hodinky
  Ihneď k odoslaniu

  Jedinečné biele unisex hodinky, ktoré si Vás získaju svojim jedinečným dizajnom ciferníku. Kombinácia jemnej krémovej, čiernej a bielej farby si zamilujete.

  Pôvodne: €14,99
  Ušetríte: €8 (–53 %)

  €6,99
 • Golden Tiles Hodinky
  Ihneď k odoslaniu

  Elegantné čierne pánske hodinky so zlatým púzdrom a vzorovaným ciferníkom sa hodia na každú udalosť kde je vyžadovaná elegancia a vkus. Obľúbite si ich.

  Pôvodne: €16,99
  Ušetríte: €8 (–47 %)

  €8,99
 • Hodinky so zapaľovačom - Model V
  Ihneď k odoslaniu

  Krásna vychytávka v podobe hodiniek, ktoré sa jemným posunutím ciferníku premenia na zapalovač s extra rýchlou aktiváciou žhavenia. Aj napriek svojmu "obsahu" hodinky pôsobia veľmi elegantne a luxusne.  

  Pôvodne: €44,99
  Ušetríte: €18,50 (–41 %)

  €26,49
 • Military Brown Hodinky
  Ihneď k odoslaniu

  Elegantné pánske hodinky s hnedým matným remienkom a čiernym ciferníkom sú ideálny doplnok ku každému oblečeniu. Zaujmu hlavne svojim prepracovaným ciferníkom.

  Pôvodne: €17,99
  Ušetríte: €11 (–61 %)

  €6,99

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.