Plextone i7s - Jet Black

 
Dopredaj
 
  • 1 z 6

Elegantné bluetooth slúchadlá s mikrofónom sú kompatibilné pre iOS aj Android. Nabíjajú sa v púzdre so vstavanou batériou. Slúchadlá sa dajú používať spolu (stereo) alebo samostatne pre dve zariadenia zároveň. Malý elegantný dizajn a zaujimavý systém nabíjania si Vás určite získa.

Dostupnosť Ihneď k odoslaniu
Môžeme doručiť do
20.10.2021
Bežná cena €32,99
€14,99    
Kategória Slúchadlá
 
vyhody_luxria
 
 
Dvojicu slúchadiel viete používať samostatne na dve zariadenia alebo spolu (stereo). Každé slúchadlo obsahuje aj vlastný mikrofón, takže slúchadlá slúžia aj ako plnohodnotný BT Handsfree. Slúchadlá sú v dizajne podobnom ako Apple AirPods a vyrobené sú z lesklého plastu. Hrať/Telefonovať vydržia 4 - 6 hodín a v pohotovostnom režime sú aktívne približne 100 hodín. Na všetkých iPhone sa na displeji ukazuje aj indikátor stavu batérie slúchadla. 
 
Nabíjanie
 
Slúchadlá majú vynikajúci systém nabíjania. V každom balení sa nachádza púzdierko, ktoré má vlastnú vstavanú batériu. Toto púzdro dokáže niekoľko krát nabiť celé slúchadla na 100%. Ak sa púzdro vybije stačí ho pripojit do USB za pomoci USB kábla (v balení). Nabíjanie trvá 1 - 2 hodiny. Krabičku odporúčame nabíjať cez USB vstup v PC / Notebook-u alebo adaptérom s max 1A. Batéria vďaka tomuto použivaniu vydrži omnoho dlhšie  
 
Ovládanie
 
JEDNO slúchadlo : V prípade ak chcete používať len jedno slúchadlo stačí podržať tlačidlo na slúchadle kým sa v uchu neozve "Pairing" vtedy na Vašom smartphone otvorte nastavenie Bluetooth, zapnite ho a pripojte sa na zariadenie s názvom i7s. Všetko by malo fungovať ako má. Slúchadlo sa automaticky pripojí aj po opätovnom zapnutí (musí byť aktívne Bluetooth na smartphone)
 
DVE slúchadlá: Pre pripojenie oboch slúchadiel je potrebné slúchadla naraz zapnúť. Podržaním tlačidla kým sa neozve "Pairing" a led dióda začne blikať na červeno a modro. Následne na jednom zo slúchadiel stlačte tlačidlo dva krát po sebe a čakajte. Do pár sekúnd (niekedy hneď) sa Vám ozve "Your device is connected". Následne na Vašom smartphone otvorte nastavenie Bluetooth, zapnite ho a pripojte sa na zariadenie s názvom i7s.
 
TLAČIDLO / FUNKCIE :
 
  • Dlhé podržanie je zapnutie (hláška "pairing")
  • Dlhé podržanie je vypnutie (hláška "power off")
  • Jedno stlačenie je prijať hovor (keď Vám niekto volá)
  • Jedno sltačenie je spustiť hudobný prehrávač (keď neprebieha hovor)
  • Jedno stlačenie je ukončenie telefonátu (ak prebieha hovor)
  • Dve rýchle stlačenia znamenajú vytočenie posledného volaného čísla
 
 
Zaradenie Slúchadlá s mikrofónom, Slúchadlá do uší
Výrobca Plextone
Konštrukcia Do uší
Typ slúchadiel Štuple
Hmotnosť 8 g
Slúchadlá s mikrofónom Áno
Slúchadlá vhodné pre iPhone Áno
Slúchadlá vhodné pre Android Áno
Obsah Balenia Slúchadlá, Nabíjacia krabička, Nabíbají USB kábel
Farba Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.