Plextone i7s - Jet Black

Dopredaj
Značka: Plextone
€32,99 €14,99
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Elegantné bluetooth slúchadlá s mikrofónom sú kompatibilné pre iOS aj Android. Nabíjajú sa v púzdre so vstavanou batériou. Slúchadlá sa dajú používať spolu (stereo) alebo samostatne pre dve zariadenia zároveň. Malý elegantný dizajn a zaujimavý systém nabíjania si Vás určite získa.

Detailné informácie

Výhody Luxria

Podrobný popis

vyhody_luxria
 
 
Dvojicu slúchadiel viete používať samostatne na dve zariadenia alebo spolu (stereo). Každé slúchadlo obsahuje aj vlastný mikrofón, takže slúchadlá slúžia aj ako plnohodnotný BT Handsfree. Slúchadlá sú v dizajne podobnom ako Apple AirPods a vyrobené sú z lesklého plastu. Hrať/Telefonovať vydržia 4 - 6 hodín a v pohotovostnom režime sú aktívne približne 100 hodín. Na všetkých iPhone sa na displeji ukazuje aj indikátor stavu batérie slúchadla. 
 
Nabíjanie
 
Slúchadlá majú vynikajúci systém nabíjania. V každom balení sa nachádza púzdierko, ktoré má vlastnú vstavanú batériu. Toto púzdro dokáže niekoľko krát nabiť celé slúchadla na 100%. Ak sa púzdro vybije stačí ho pripojit do USB za pomoci USB kábla (v balení). Nabíjanie trvá 1 - 2 hodiny. Krabičku odporúčame nabíjať cez USB vstup v PC / Notebook-u alebo adaptérom s max 1A. Batéria vďaka tomuto použivaniu vydrži omnoho dlhšie  
 
Ovládanie
 
JEDNO slúchadlo : V prípade ak chcete používať len jedno slúchadlo stačí podržať tlačidlo na slúchadle kým sa v uchu neozve "Pairing" vtedy na Vašom smartphone otvorte nastavenie Bluetooth, zapnite ho a pripojte sa na zariadenie s názvom i7s. Všetko by malo fungovať ako má. Slúchadlo sa automaticky pripojí aj po opätovnom zapnutí (musí byť aktívne Bluetooth na smartphone)
 
DVE slúchadlá: Pre pripojenie oboch slúchadiel je potrebné slúchadla naraz zapnúť. Podržaním tlačidla kým sa neozve "Pairing" a led dióda začne blikať na červeno a modro. Následne na jednom zo slúchadiel stlačte tlačidlo dva krát po sebe a čakajte. Do pár sekúnd (niekedy hneď) sa Vám ozve "Your device is connected". Následne na Vašom smartphone otvorte nastavenie Bluetooth, zapnite ho a pripojte sa na zariadenie s názvom i7s.
 
TLAČIDLO / FUNKCIE :
 
  • Dlhé podržanie je zapnutie (hláška "pairing")
  • Dlhé podržanie je vypnutie (hláška "power off")
  • Jedno stlačenie je prijať hovor (keď Vám niekto volá)
  • Jedno sltačenie je spustiť hudobný prehrávač (keď neprebieha hovor)
  • Jedno stlačenie je ukončenie telefonátu (ak prebieha hovor)
  • Dve rýchle stlačenia znamenajú vytočenie posledného volaného čísla
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Slúchadlá
Zaradenie: Slúchadlá s mikrofónom, Slúchadlá do uší
Výrobca: Plextone
Konštrukcia: Do uší
Typ slúchadiel: Štuple
Hmotnosť : 8 g
Slúchadlá s mikrofónom: Áno
Slúchadlá vhodné pre iPhone: Áno
Slúchadlá vhodné pre Android: Áno
Obsah Balenia: Slúchadlá, Nabíjacia krabička, Nabíbají USB kábel
Farba: Čierna
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: